Benešov
Dukla Praha II
 
FIN
Třinec
Vítkovice
1
1
 
FIN
Jastrzębie
Rekord Bielsko-Biała
2
1
 
FIN
Motorlet Praha
Jablonec II
2
3
 
Rapid Wien II
St. Pölten
 
Cancl.
Rapid Wien
St. Pölten
0
0
 
FIN
Ajax
Blackburn Rovers
0
2
 
FIN
Cracovia Kraków
Liptovský Mikuláš
4
1
 
FIN
Korona Kielce
Górnik Łęczna
4
0
 
FIN
PEC Zwolle
KV Oostende
0
1
 
FIN
Dundee United
Swansea City
0
2
 
FIN
Crystal Palace
Botafogo
0
0
 
FIN
Almere City
Twente
1
1
 
Galatasaray
Rayo Vallecano
0
1
 
Cancl.
Utrecht
Sérésien
 
FIN
Trabzonspor
Hull City
1
1
 
FIN
Lamia
Levadiakos
0
0
 
FIN
Lausanne Sport
Basel
0
1
 
FIN
Almería
Sturm Graz
0
1
 
FIN
PAS Giannina
Panaitolikos
1
0
 
FIN
Fenerbahçe
Villarreal
2
1
 
FIN
OFI
Anderlecht
1
1
 
FIN
CR Belouizdad
MC Alger
0
0
 
FIN
USM Alger
ES Sétif
1
1
 
FIN
JS Saoura
CS Constantine
3
1
 
FIN
JS Kabylie
Paradou AC
2
1
TBA
Sagrada Esperança
Sporting De Benguela
TBA
IsaAC De Benguela
1º De Agosto
TBA
Santa Rita
CD Lunda-sul
 
Awarded
Onze Bravos
Dragão
3
0
 
FIN
Académica do Lobito
Petro de Luanda
0
2
 
FIN
Interclube
Recreativo do Libolo
3
0
TBA
Noah
Lernayin Artsakh
 
FIN
Van
BKMA
0
1
 
FIN
Noah
Lernayin Artsakh
2
0
 
FIN
Qabala
Səbail
2
1
 
FIN
Sabah
Keşla FK
1
1
 
FIN
Excelsior Virton
Lommel United
0
1
 
FIN
RWDM
Club Brugge II
0
2
 
FIN
Ladies Genk
Zulte-Waregem
2
0
 
FIN
Eendracht Aalst
Anderlecht
0
2
 
FIN
Club Brugge
Mechelen
2
2
 
Altitude
Hankook Verdes
 
Orapa United
Morupule Wanderers
 
Eleven Angels
Sua Flamingoes
 
Police XI
Galaxy
 
Township Rollers
Extension Gunners
 
Security Systems
Nico United
 
FIN
Slavia Sofia
Botev Plovdiv
2
1
 
Cherno More
Lokomotiv Plovdiv
3
1
Reporté
Meizhou Hakka
Changchun Yatai
Reporté
Chengdu Rongcheng
Wuhan Three Towns
Reporté
Henan Songshan Longmen
Shenzhen Ruby
Reporté
Hangzhou
Tianjin Tigers
Reporté
Shanghai Port
Shandong Taishan
Reporté
Guangzhou FC
Beijing Guoan
Reporté
Guangzhou R&F
Hebei CFFC
Reporté
Cangzhou Mighty Lions
Shanghai Shenhua
Reporté
Wuhan Zall
Dalian Aerbin
 
FIN
Shijiazhuang Kungfu
Shaanxi Chang'an
4
3
 
FIN
Nantong Zhiyun
Heilongjiang Lava Spring
0
2
 
FIN
Guangxi Pingguo
BIT
0
0
 
FIN
Qingdao Jonoon
Liaoning Shenyang
2
0
 
FIN
Kunshan
Sichuan Jiuniu
2
0
 
Municipal Liberia
Quepos Cambute
 
Cartaginés
Sporting San José
 
Santos de Guápiles
Deportivo Saprissa
 
FIN
Denguélé
Racing d'Abidjan
0
1
 
FIN
Stella
Lys Sassandra
1
2
Reporté
Dugopolje
Orijent 1919
 
FIN
Cibalia
Dubrava Zagreb
1
0
 
FIN
Bijelo Brdo
Jarun
2
1
 
Tekstilac Ravnice
Karlovac 1919
 
Maksimir Zagreb
Segesta Sisak
 
Samobor
Lučko
 
Ponikve
Vrbovec
 
Trešnjevka
Strmec
 
Mladost Petrinja
Udarnik Kurilovec
 
HAŠK
NK Lukavec
 
FIN
Nea Salamis
APOEL
1
3
 
FIN
Paphos
Olympiakos
1
1
 
FIN
Digenis Ypsonas
PAEEK
1
3
 
Omonia 29is Maiou
AhironAS / Onisilos
 
FIN
Anagennisi Deryneia
Ermis
0
0
 
Olympiada Lympion
Ethnikos Achna
 
Alki Oroklini
Peyia
 
Meap Nisou
Othellos
 
FIN
Ayia Napa
Xylotympou
1
2
 
AGF
Nordsjælland
 
Thy ThistedQ
Brøndby
 
KoldingQ
Køge
 
Fortuna Hjørring
Sundby
 
Sunderland
Millwall
3
0
 
FIN
Barnet
Wealdstone
2
0
Annulé
Bromley
Yeovil Town
0
0
 
FIN
Dagenham & Redbridge
Torquay United
0
1
 
FIN
Eastleigh
Boreham Wood
1
0
 
FIN
Halifax Town
Chesterfield
1
0
 
FIN
Gateshead
Aldershot Town
0
2
 
FIN
Maidenhead United
Dorking Wanderers
1
1
 
FIN
Scunthorpe United
Notts County
1
4
 
FIN
Solihull Moors
Oldham Athletic
2
1
 
FIN
Southend United
Altrincham
2
2
 
FIN
Woking
Maidstone United
3
1
 
FIN
York City
Wrexham
1
1
 
FIN
Derby County
Sheffield Wednesday
0
0
 
FIN
Milton Keynes Dons
Burton Albion
1
1
 
FIN
Shrewsbury Town
Lincoln City
2
0
 
FIN
Forest Green Rovers
Cambridge United
2
1
 
FIN
Accrington Stanley
Oxford United
1
1
 
FIN
AFC Wimbledon
Grimsby Town
1
0
 
FIN
Gillingham
Salford City
0
3
 
FIN
Leyton Orient
Bradford City
3
0
 
FIN
Carlisle United
Sutton United
1
1
 
FIN
Crawley Town
Swindon Town
2
0
 
FIN
Hartlepool United
Stockport County
0
5
 
FIN
Mansfield Town
Colchester United
2
1
 
FIN
Northampton Town
Tranmere Rovers
0
0
 
FIN
Rochdale
Harrogate Town
1
4
 
FIN
Manchester United
Aston Villa
5
0
 
Arsenal
Everton
1
0
 
FIN
Leicester City WFC
Chelsea FC
0
8
 
FIN
AFC Telford United
Banbury United
2
1
 
FIN
Boston United
Leamington
3
0
 
FIN
Brackley Town
Spennymoor Town
2
1
 
FIN
Buxton
Bradford Park Avenue
2
3
 
FIN
Gloucester City
Fylde
1
2
 
FIN
King's Lynn Town
Hereford
2
1
 
FIN
Peterborough Sports
Farsley Celtic
1
0
 
FIN
Southport
Scarborough Athletic
1
1
 
FIN
Chelmsford City
Dartford
1
0
 
FIN
Concord Rangers
Hemel Hempstead Town
2
1
 
FIN
Dover Athletic
St Albans City
1
1
 
FIN
Eastbourne Borough
Chippenham Town
2
1
 
FIN
Farnborough
Hampton & Richmond
2
2
 
FIN
Havant & Waterlooville
Worthing
1
5
 
FIN
Oxford City
Dulwich Hamlet
2
2
 
FIN
Taunton Town
Braintree Town
0
0
 
FIN
Chorley
Curzon Ashton
3
0
 
FIN
Ebbsfleet United
Slough Town
2
0
 
FIN
Hungerford Town
Tonbridge Angels
0
1
 
FIN
Weymouth
Cheshunt
0
0
 
FIN
Enfield Town
Bishop's Stortford
0
1
 
FIN
Guiseley
Morpeth Town
1
0
 
FIN
Lancaster City
Marine
1
3
 
FIN
AFC Rushden & Diamonds
Alvechurch
0
2
 
FIN
Barwell
Nuneaton Town
3
1
 
FIN
Basford United
Hitchin Town
0
2
 
FIN
Bromsgrove Sporting
Rushall Olympic
0
1
 
FIN
Hednesford Town
Stratford Town
2
0
 
FIN
Kings Langley
St Ives Town
0
1
 
FIN
Mickleover Sports
Leiston
2
2
 
FIN
Redditch United
Ilkeston
1
4
 
FIN
Royston Town
Coalville Town
1
1
 
FIN
Tamworth
Bedford Town
2
2
 
FIN
Gosport Borough
Tiverton Town
2
1
 
FIN
Merthyr Town
Beaconsfield Town
3
2
 
FIN
Weston-super-Mare
Hartley Wintney
4
0
 
FIN
Horsham
Aveley
2
2
 
FIN
Kingstonian
Cray Wanderers
0
1
 
FIN
Liversedge
Whitby Town
0
3
 
FIN
Marske United
Bamber Bridge
1
2
 
FIN
South Shields
Ashton United
3
3
 
FIN
Warrington Rylands
Nantwich Town
0
1
 
FIN
Salisbury City
Hendon
3
3
 
FIN
Hanwell Town
Plymouth Parkway
1
0
 
FIN
Bowers & Pitsea
AFC Hornchurch
0
2
 
FIN
Hyde United
Gainsborough Trinity
1
0
 
FIN
Bognor Regis Town
Hastings United
0
0
 
FIN
Canvey Island
Folkestone Invicta
3
0
 
FIN
Carshalton Athletic
Potters Bar Town
5
2
 
FIN
Corinthian-Casuals
Brightlingsea Regent
2
1
 
FIN
Haringey Borough
Lewes
1
2
 
FIN
Herne Bay
Wingate & Finchley
1
1
 
FIN
United of Manchester
Belper Town
2
0
 
FIN
Matlock Town
Radcliffe Borough
2
2
 
FIN
Stafford Rangers
Atherton Collieries
1
2
 
FIN
Warrington Town
Stalybridge Celtic
1
1
 
FIN
Stourbridge
Needham Market
0
0
 
FIN
Dorchester Town
Chesham United
1
3
 
FIN
Hayes & Yeading United
Winchester City
4
0
 
FIN
Metropolitan Police
Yate Town
0
1
 
FIN
North Leigh
Poole Town
0
4
 
FIN
Truro City
Harrow Borough
2
1
 
Leek Town
Runcorn Linnets
 
Uxbridge
Marlow
 
Burgess Hill Town
Sittingbourne
 
AFC Dunstable
Barton Rovers
 
Aylesbury United
Harlow Town
 
Biggleswade
Berkhamsted
 
Waltham Forest
Welwyn Garden City
 
Ware
Thame United
 
Evesham United
Frome Town
 
Bristol Manor Farm
Bashley
 
Cinderford Town
Wimborne Town
 
Lymington Town
Paulton Rovers
 
Exmouth
Melksham Town
 
Westbury United
Willand Rovers
 
Maldon & Tiptree
Gorleston
 
Cray Valley PM
Chatham Town
 
Hythe Town
VCD Athletic
 
Littlehampton Town
Three Bridges
 
Brighouse Town
Lincoln United
 
Worksop Town
Pontefract Collieries
 
Chasetown
Boldmere St. Michaels
 
Halesowen Town
Cambridge City
 
Bootle
1874 Northwich
 
Ramsbottom United
City of Liverpool
 
Witton Albion
Clitheroe
 
Colne
Macclesfield
 
Didcot Town
Hertford Town
 
Grays Athletic
Bury Town
 
Great Wakering Rovers
Hashtag United
 
Basingstoke Town
Île Guernesey
 
Daventry Town
Yaxley
 
Basildon United
East Thurrock United
 
Brentwood Town
AFC Sudbury
 
Lowestoft Town
Heybridge Swifts
 
Stowmarket Town
New Salamis
 
Tilbury
Wroxham
 
Bedfont Sports
Hanworth Villa
 
Chipstead
Binfield
 
Leatherhead
Tooting & Mitcham United
 
Merstham
Chertsey Town
 
Northwood
South Park
 
Southall
Walton & Hersham
 
Mole Valley SCR
Westfield (Surrey)
 
Thatcham Town
Ashford Town (Middlesex)
 
Ashford United
Chichester City
 
East Grinstead Town
Beckenham Town
 
Faversham Town
Corinthian
 
Lancing
Sheppey United
 
Sevenoaks Town
Haywards Heath Town
 
Whitehawk
Ramsgate
 
Bridlington Town
Hebburn Town
 
Dunston UTS
Cleethorpes Town
 
Grantham Town
Sheffield
 
Grimsby Borough
Consett
 
Stocksbridge Park Steels
North Shields
 
Stockton Town
Long Eaton United
 
Coleshill Town
Stamford
 
Corby Town
Harborough Town
 
Shepshed Dynamo
St Neots Town
 
Sutton Coldfield Town
Spalding United
 
Hanley Town
Mossley
 
Newcastle Town
Workington
 
Skelmersdale United
Kidsgrove Athletic
 
Trafford
Prescot Cables
 
Widnes
Glossop North End
 
Cirencester Town
Biggleswade Town
 
FC Romania
Kidlington
 
Hadley
Highworth Town
 
AFC Kempston Rovers
Waltham Abbey
 
Bishop's Cleeve
AFC Totton
 
Exmouth
Melksham Town
 
Hamworthy United FC
Bideford
 
Sholing
Slimbridge
 
Tavistock
Larkhall Athletic
 
Westbury United
Willand Rovers
 
Felixstowe & Walton Utd.
Witham Town
 
Hinckley Leicester Road
Gresley
 
Sporting Khalsa
Loughborough Dynamo
 
FIN
Stoke City U-18
Nottingham Forest U-18
2
1
 
FIN
Brighton U-18
Crystal Palace U-18
0
5
 
FIN
Fulham U-18
Norwich City U-18
3
0
 
FIN
West Ham United U-18
Tottenham Hotspur U-18
4
3
Reporté
Manchester United U-18
Leeds United U-18
0
0
Reporté
Leicester City U-18
Arsenal U-18
 
FIN
Everton U-18
Derby County U-18
5
1
 
FIN
Manchester City U-18
Wolves U-18
8
0
 
FIN
Aston Villa U-18
Chelsea U-18
1
3
 
FIN
Liverpool U-18
Sunderland U-18
0
4
Reporté
Seven Dreams
Highlanders
 
Madlenya
Royal Leopards
 
Tambankulu Callies
Denver
 
FIN
Guingamp
Soyaux
3
1
 
FIN
Bordeaux
Rodez
3
1
 
FIN
Stade de Reims
Le Havre Feminine
3
1
 
FIN
Olympique Lyonnais
Dijon
8
0
 
FIN
Rennes II
C' Chartres
2
2
 
FIN
FCSR Haguenau
Colmar
2
0
 
FIN
Aubagne
Jura Sud Foot
2
2
 
FIN
Caen II
St-Pryvé St-Hilaire
1
0
 
FIN
Belfort
Sainte-Geneviève
2
0
 
FIN
Reims II
Épinal
0
4
 
FIN
Blois
Évreux
1
1
 
FIN
Rouen
Racing Colombes 92
2
2
 
FIN
Granville
Beauvais
0
0
 
FIN
Poissy
Vannes
2
1
 
FIN
St Malo US
Chambly
3
0
 
FIN
Guingamp II
Chateaubriant Voltigeurs
3
1
 
FIN
Bobigny
St Maur Lusitanos
2
0
 
FIN
Fleury 91
Racing Besançon
1
1
 
FIN
Créteil
Olympique St Quentin
1
2
 
FIN
Metz II
Furiani Agliani
1
0
 
FIN
Canet Roussillon
Louhans-Cuiseaux
0
0
 
FIN
Fréjus St-Raphaël
Grasse
1
0
 
FIN
Lyon Duchère
Auxerre AJ II
1
1
 
FIN
Toulon
Saint-Priest
2
1
 
FIN
Thonon Évian
Olympique Lyonnais II
1
1
 
Vierzon FC
Saumur
 
FIN
Nantes II
Lorient II
0
0
 
FIN
Angers II
Bourges Foot 18
1
3
 
Marignane Gignac CB
Olympique d'Alès
 
FIN
Yzeure
Chamalières
1
1
 
FIN
Stade Bordelais
Romorantin SO
2
4
 
Saint-Étienne II
Lyon Duchère II
 
Nice II
Gallia Lucciana
 
Sochaux II
Pontarlier
 
FA Ile Rousse Monticello
Gazélec Ajaccio
 
Reims Sainte-Anne
Strasbourg II
 
Le Havre II
Grand-Quevilly
 
Ajaccio II
Marignane Gignac CB II
 
Les Ulis
Blanc Mesnil
 
St-Philbert Gd Lieu
La Roche-sur-Yon
 
Limonest
Vaulx
 
Valenciennes II
Lens II
 
Toulouse II
Alberes Argelès
 
Biesheim
Prix-lès-Mézières
 
Paris II
Drancy JA
 
Bourgoin-Jallieu
Chambéry
 
Feignies
Amiens SC II
 
Istres
Ardziv
 
Thaon
Raon l'Etape
 
Schiltigheim
Troyes II
 
Stade Beaucairois
Montpellier II
 
Aix
Hauts Lyonnais
 
Aix
Hauts Lyonnais
 
Montluçon
Feurs
 
Ain Sud
Rumilly Vallières
 
Amiens AC
Maubeuge
 
Gueugnon
Quetigny
 
Besançon
Saint-Apollinaire
 
Jura Dolois
Morteau Montlebon
 
Grandvillars
Union Cosnoise
 
IS-Selongey
Montceau
 
Cesson
Vitré
 
Saint-Pierre Milizac
Pontivy
 
Dinan-Léhon
Drapeau Fougères
 
Saint-Colomban Locminé
Plabennec Stade
 
Stade Briochin II
Es Dol
 
Orléans II
Châteauneuf-sur-Loire
 
Tours
Montargis
 
Cannes
Cannet Rocheville
 
Rousset-Ste Victoire
Olympique Marseille II
 
Illkirch Graffenstaden
Jarville
 
Dieppe
Oissel
 
Vire
Gonfreville
 
Saint-Lô Manche
AG Caennaise
 
Avranches II
Dives-Cabourg
 
Quevilly II
Alençon
 
Poitiers
Lège-Cap-Ferret
 
Bayonne
Chauvigny
 
Niort II
Pau II
 
Guéret
Libourne
 
Union Saint-jean
Castanet
 
Colomiers US
Agde
 
Psg II
Montrouge
 
USSA Vertou
Laval II
 
Challans
Changé
 
Saint-Nazaire AF
Le Poiré-sur-Vie
 
La Roche-sur-Yon
Pouzauges Réaumur
 
Fontenay Vendée Foot
Sablé
 
ES du Mont-Gaillard
Cherbourg
 
Beaucouzé
Le Mans UC 72 II
 
Clermont II
Domerat
 
Brest II
TA Rennes
 
Avoine OCC
Saran Municipal
 
CA Neuville
Châtellerault
 
Balma
Rodez II
 
Vitry
Linas-Montlhery
 
Champigneulles
RC Épernay Champagne
 
Stade Montois
Les Genêts d'Anglet
 
Bagnols-pont
Salinieres Aigues Mortes
 
Olympique Marcquois
Lambresienne
 
FIN
Dinamo Batumi
Torpedo Kutaisi
2
2
 
FIN
Sioni
Lokomotivi Tbilisi
5
2
 
FIN
Dinamo Tbilisi
Gagra
2
1
 
FIN
Saburtalo
Telavi
0
1
 
FIN
Dila
Samgurali
3
0
Reporté
Unterhaching
Wacker Burghausen
Reporté
Ansbach
Würzburger Kickers
 
FIN
BFC Dynamo
Altglienicke
2
1
Reporté
Hertha BSC II
BAK '07
 
FIN
Hamburger SV II
Havelse
2
1
 
FIN
Hannover 96 II
Schwarz-Weiß Rehden
3
1
 
FIN
Bahlinger SC
Ulm
0
0
 
FIN
Eintracht Trier
Stuttgart II
0
5
 
FIN
Wormatia Worms
Astoria Walldorf
0
1
 
FIN
Hoffenheim II
Kickers Offenbach
3
1
 
FIN
TuS RW Koblenz
Hessen Kassel
2
1
 
FIN
FSV Frankfurt
Homburg
1
1
 
FIN
Freiberg
Balingen
1
3
 
Barockstadt Fulda-lehn.
Aalen
 
FIN
Mainz 05 II
TSV Steinbach
1
1
 
FIN
Babelsberg
Carl Zeiss Jena
0
1
 
FIN
Kaan-Marienborn
Straelen
2
1
 
FIN
Rot-Weiß Oberhausen
Borussia M'gladbach II
1
0
 
FIN
Düren Merzenich
Alemannia Aachen
1
1
 
FIN
Fortuna Düsseldorf II
FC Bocholt
0
0
 
FIN
Preußen Münster
Wiedenbrück
2
0
 
FIN
Wuppertaler SV
Wattenscheid 09
4
2
 
FIN
Rödinghausen
Lippstadt 08
1
2
 
FIN
Schweinfurt
Heimstetten
2
0
 
FIN
Illertissen
Rain / Lech
3
2
 
FIN
Türkgücü-Ataspor
Aubstadt
1
0
Reporté
Vilzing
Greuther Fürth II
 
FIN
Viktoria Aschaffenburg
Bayern München II
3
2
 
FIN
Buchbach
Augsburg II
1
4
Reporté
Pipinsried
Nürnberg II
Reporté
Eichstätt
Hankofen-Hailing
 
FIN
Blau-Weiß 90 Berlin
Pampow
3
3
Reporté
Mecklenburg Schwerin
Tasmania Berlin
Reporté
VfL Halle
An der Fahner Höhe
Reporté
Bischofswerdaer FV
FC Grimma
Reporté
Budissa Bautzen
Eilenburg
 
FIN
Plauen
Krieschow
2
2
Reporté
Union Sandersdorf
Ludwigsfelde
 
FIN
SC Freital
Blau-Weiß Zorbau
1
1
 
FIN
Auerbach
Westerhausen
4
1
 
FIN
Weiche Flensburg II
Oldenburger SV
2
0
 
FIN
Blumenthaler SV
Geestemünde
3
3
 
FC Holzhausen
Villingen
 
FIN
Göppinger SV
Oberachern
2
0
 
FIN
Reutlingen
CfR Pforzheim
0
4
 
FIN
Stuttgarter Kickers
Bissingen
3
0
 
FIN
Neckarsulmer SU
Hollenbach
1
0
 
FIN
HSC Hannover
Ramlingen / Ehlershausen
1
4
 
FIN
Curslack-Neuengamme
Türkiye
0
3
 
Hanau 93
Weidenhausen
Reporté
SV Steinbach
Dietkirchen
 
FIN
Teutonia
Neuhof
6
1
 
FIN
Rot-Weiß Hadamar
Fernwald
0
4
 
FIN
Schott Mainz
Karbach
1
0
 
FIN
Gonsenheim
Koblenz
1
2
 
FIN
Husumer SV
Todesfelde
0
1
 
FIN
TSB Flensburg
Union Neumünster
3
1
Reporté
Dornbreite Lübeck
Bordesholm
 
FIN
Kilia Kiel
Frisia 03 Risum-Lindholm
7
0
 
FIN
Inter Türkspor Kiel
Eichede
2
5
 
FIN
Brinkumer SV
BTS Neustadt
2
0
 
FIN
Komet Arsten
OSC Bremerhaven
3
4
 
FIN
Woltmershausen
Vatan Sport
1
1
 
FIN
Offenburger FV
Mutschelbach
1
2
 
FIN
Auersmacher
Kaiserslautern II
1
1
 
FIN
Cham
Weiden
3
1
 
FIN
Lupo-Martini
Gifhorn
1
1
 
Offenburger Fv
Mutschelbach
Reporté
Baunatal
Bayern Alzenau
 
FIN
Türk Gücü Friedberg
Waldgirmes
3
2
 
FIN
Bergisch Gladbach
Blau-Weiß Friesdorf
3
0
 
FIN
Hanau 93
Weidenhausen
3
3
 
Woltmershausen
Vatan Sport
 
FIN
Bövinghausen
Eintracht Rheine
3
1
 
FIN
Altona 93
Hamm United
3
0
 
Auersmacher
Kaiserslautern II
 
FIN
Morlautern
Dudenhofen
1
4
 
FIN
Jägersburg
Hertha Wiesbach
3
1
 
FIN
Mechtersheim
Elversberg II
3
0
 
FIN
Diefflen
Arminia Ludwigshafen
4
1
 
FIN
Alemannia Waldalgesheim
Pfeddersheim
0
0
 
FIN
Freiburger FC
Nöttingen
3
2
 
FIN
SF Baumberg
Sonsbeck
1
1
 
Tuspo Surheide
Aumund-vegesack
 
FIN
TVD Velbert
Schonnebeck
0
2
 
FIN
Meerbusch
Kray
3
2
 
Unter-flockenbach
Viktoria Griesheim
 
FIN
Uerdingen
Germania Ratingen
1
0
 
Ahrweiler Bc
Kirchberg
 
FIN
Wolfsburg
Eintracht Frankfurt
5
0
 
FIN
Freiburg
Duisburg
4
1
 
FIN
St Joseph's
Lynx
2
1
 
FIN
Europa
College 1975
5
0
 
FIN
Apollon Smyrnis
Kissamikos
1
0
 
Anagennisi Karditsas
Niki Volos
 
FIN
Makedonikos
Iraklis Saloniki
2
0
 
FIN
Egaleo
Olympiakos Piraeus II
0
0
 
FIN
Malacateco
Municipal
1
0
 
FIN
Comunicaciones
Guastatoya
2
0
 
FIN
Motagua
Victoria
2
1
 
FIN
Southern District
Wofoo Tai Po
3
1
 
FIN
Diósgyőr
Szombathelyi Haladás
1
2
 
FIN
Chennaiyin
Hyderabad
1
3
 
FIN
Bengaluru
Mohun Bagan
0
1
 
FIN
Rajasthan
NEROCA
1
0
Reporté
Bhayangkara
Persik Kediri
Reporté
Pss Sleman
Rans Nusantara
Reporté
PSMS
PSPS
Reporté
Persiraja Banda Aceh
Sriwijaya
Reporté
Sulut United
Deltras
Reporté
Gresik United
PSCS Cilacap
Reporté
Persikab Bandung
Nusantara United
Reporté
Putra Sinar Giri
Persijap
Reporté
Persipa Pati
Persela
Reporté
Putra Delta Sidoarjo
Persewar
 
Maccabi Neve Sha'anan
Ihud Bnei Kafr Qara
 
FIN
Venezia
Ternana
2
1
 
FIN
Cagliari
Parma
1
1
 
FIN
Ancona 1905
Alessandria
3
0
 
FIN
Montevarchi Calcio
Pontedera
1
2
 
FIN
Carrarese
CD Torres Novas
0
1
 
FIN
Fiorenzuola
Rimini
2
1
 
FIN
Gubbio
Robur Siena
2
0
 
FIN
Imolese
Vis Pesaro
0
0
 
FIN
Cesena
San Donato Tavarnelle
3
2
 
FIN
Fermana
Reggiana
0
3
 
FIN
Olbia
Recanatese
1
1
 
FIN
Virtus Entella
Lucchese
1
1
TBA
Como
Fiorentina
TBA
Sassuolo
Parma
 
FIN
Pomigliano
Sampdoria
1
0
 
FIN
Inter Milano
Juventus
0
2
 
Omiya Ardija Ventus
Urawa Reds
 
Nojima Stella
Vegalta Sendai
 
INAC Kobe Leonessa
Elfen Saitama
Reporté
Gor Mahia
Wazito
Reporté
Kariobangi Sharks
Mathare United
 
FIN
Police
Homeboyz
0
1
 
FIN
Ulinzi Stars
Posta Rangers
1
0
 
FIN
Nzoia Sugar
Sofapaka
1
0
Reporté
Vihiga Bullets
Bidco United
 
Tadamon Sour
Shabab Al Sahel
 
Al Hikma
Al Akhaa Al Ahli
 
Darnes
Al-Suqoor
 
Asaria
Al-Ittihad
 
FIN
Abu Salim
Al-Madina
0
0
 
FIN
Al-Khmes
Alittihad Misurata
0
0
 
FIN
Al Hilal
Al-Tahaddi
2
1
 
FIN
Etzella Ettelbrück
Racing
0
1
 
FIN
Monnerich
UN Käerjéng
1
1
 
FIN
Black Stars
COB
1
0
 
FIN
ASKO
Binga
0
0
 
FIN
Sirens
Hibernians
0
1
 
FIN
Gzira United
Balzan
0
1
 
FIN
Floriana
Marsaxlokk
1
1
 
Pamplemousses
Grande Riviere Sud Est
 
Entente Boulet Rouge
Savanne
 
FIN
Petrovac
Iskra
1
0
 
FIN
Mornar
Budućnost
1
2
 
FIN
Jezero
Dečić
0
0
 
FIN
Jedinstvo
Rudar
0
0
 
FIN
Arsenal Tivat
Sutjeska
2
2
 
FIN
ASS Sale
Ittifaq Marrakech
2
2
 
Chabab Atlas Khénifra
Stade Marocain
 
FIN
Youssoufia Berrechid
Olympique Dcheïra
0
1
Reporté
Sportlust '46
RKAV Volendam
 
FIN
VVOG
Harkemase Boys
0
2
 
FIN
Excelsior '31
Rijnvogels
2
1
 
FIN
ASWH
ACV
0
3
 
FIN
Ter Leede
DOVO
0
0
 
FIN
GVVV
Barendrecht
2
5
 
FIN
SteDoCo
Urk
3
1
 
FIN
HSV Hoek
DVS '33
3
1
 
FIN
Sparta Nijkerk
Staphorst
2
1
 
VVSB
JOS Watergraafsmeer
 
FIN
Lisse
Koninklijke HFC
2
1
 
FIN
Noordwijk
Rijnsburgse Boys
1
1
 
FIN
Excelsior Maassluis
AFC
1
4
 
FIN
Scheveningen
TEC
1
0
 
FIN
Kozakken Boys
Sparta II
4
1
 
FIN
Spakenburg
Katwijk
2
1
 
FIN
Volendam II
HHC
2
6
 
FIN
Quick Boys
IJsselmeervogels
2
1
 
Auckland City
Wellington Olympic
 
FIN
Pelister
Vardar
2
2
 
Aresimi
Belasica
 
FIN
Ohrid
Sloga Vinica
2
0
 
Detonit Plachkovica
Voska Sport
 
FIN
Borec
Gostivar
0
2
 
Karaorman Struga
Besa Dobërdoll
 
Pehchevo
Sasa
 
FIN
FK Kozuv Gevgelija
Teteks
4
1
 
FIN
Ballymena United
Cliftonville
4
1
 
FIN
Coleraine
Dungannon Swifts
2
0
 
FIN
Crusaders
Glentoran
3
2
 
FIN
Linfield
Carrick Rangers
3
1
 
FIN
Casa Pia
Sporting Braga
0
1
 
FIN
Trofense
Paços de Ferreira
1
1
 
Ouriense Feminino
SL Benfica Feminino
 
FIN
São João Ver
Sporting Braga II
0
1
 
FIN
Caldas
Sporting CP II
0
2
 
FIN
Vilaverdense
Canelas 2010
3
0
 
FIN
Montalegre
Fafe
2
0
 
FIN
Felgueiras 1932
Vitória Guimarães II
3
0
 
FIN
Vitória Setúbal
Amora
0
0
 
FIN
Fontinhas
Oliveira Hospital
0
1
 
FIN
Pevidem
Vila Meã
2
0
 
FIN
Voluntari
Hermannstadt
3
0
 
FIN
CSU Craiova
FC U Craiova 1948
0
2
 
FIN
Unirea Constanța
CSMS Iaşi
1
2
 
FIN
ASU Poli Timişoara
Csikszereda
2
1
 
Progresul Spartac
Slatina
 
FIN
Oţelul
Metaloglobus
3
0
 
FIN
Energeticianul
Ripensia Timişoara
3
1
 
FIN
Unirea Dej
Minaur Baia Mare
1
1
 
FIN
1599 Şelimbăr
Dumbrăviţa
0
3
 
FIN
Brașov Steagul Renaște
Dinamo Bucureşti
0
2
 
Amara
Înainte Modelu
 
Dunărea Călăraşi
Agricola Borcea
 
Gloria Albeşti
Recolta Gheorghe Doja
 
Afumaţi
Gloria Băneasa
 
Olimpic Cetate
Păuleşti
 
Blejoi
Plopeni
 
Sepsi II
Kids Tâmpa Braşov
 
Ceahlăul Piatra Neamţ
Ştiinţa Miroslava
 
CSM Bacău
Foresta Suceava
 
Şomuz Fălticeni
Bucovina Rădăuţi
 
Viitorul Darabani
Rapid Brodoc
 
Dante Botoşani
Csikszereda II