Benešov
Dukla Praha II
 
Final
Třinec
Vítkovice
1
1
 
Final
Jastrzębie
Rekord Bielsko-Biała
2
1
 
Final
Motorlet Praha
Jablonec II
2
3
 
Rapid Wien II
St. Pölten
 
Cancl.
Rapid Wien
St. Pölten
0
0
 
Final
Ajax
Blackburn Rovers
0
2
 
Final
Cracovia Kraków
Liptovský Mikuláš
4
1
 
Final
Korona Kielce
Górnik Łęczna
4
0
 
Final
PEC Zwolle
KV Oostende
0
1
 
Final
Dundee United
Swansea City
0
2
 
Final
Crystal Palace
Botafogo
0
0
 
Final
Almere City
Twente
1
1
 
Galatasaray
Rayo Vallecano
0
1
 
Cancl.
Utrecht
Sérésien
 
Final
Trabzonspor
Hull City
1
1
 
Final
Lamia
Levadiakos
0
0
 
Final
Lausanne Sport
Basel
0
1
 
Final
Almería
Sturm Graz
0
1
 
Final
PAS Giannina
Panaitolikos
1
0
 
Final
Fenerbahçe
Villarreal
2
1
 
Final
OFI
Anderlecht
1
1
 
Final
CR Belouizdad
MC Alger
0
0
 
Final
USM Alger
ES Sétif
1
1
 
Final
JS Saoura
CS Constantine
3
1
 
Final
JS Kabylie
Paradou AC
2
1
Próx.
Sagrada Esperança
Sporting De Benguela
Próx.
IsaAC De Benguela
1º De Agosto
Próx.
Santa Rita
CD Lunda-sul
 
Onze Bravos
Dragão
 
Final
Académica do Lobito
Petro de Luanda
0
2
 
Final
Interclube
Recreativo do Libolo
3
0
Próx.
Noah
Lernayin Artsakh
 
Final
Van
BKMA
0
1
 
Final
Noah
Lernayin Artsakh
2
0
 
Final
Qabala
Səbail
2
1
 
Final
Sabah
Keşla FK
1
1
 
Final
Excelsior Virton
Lommel United
0
1
 
Final
RWDM
Club Brugge II
0
2
 
Final
Ladies Genk
Zulte-Waregem
2
0
 
Final
Eendracht Aalst
Anderlecht
0
2
 
Final
Club Brugge
Mechelen
2
2
 
Altitude
Hankook Verdes
 
Orapa United
Morupule Wanderers
 
Eleven Angels
Sua Flamingoes
 
Police XI
Galaxy
 
Township Rollers
Extension Gunners
 
Security Systems
Nico United
 
Final
Slavia Sofia
Botev Plovdiv
2
1
 
Cherno More
Lokomotiv Plovdiv
3
1
Apl. - Aplazado
Meizhou Hakka
Changchun Yatai
Apl. - Aplazado
Chengdu Rongcheng
Wuhan Three Towns
Apl. - Aplazado
Henan Songshan Longmen
Shenzhen Ruby
Apl. - Aplazado
Hangzhou
Tianjin Tigers
Apl. - Aplazado
Shanghai Port
Shandong Taishan
Apl. - Aplazado
Guangzhou FC
Beijing Guoan
Apl. - Aplazado
Guangzhou R&F
Hebei CFFC
Apl. - Aplazado
Cangzhou Mighty Lions
Shanghai Shenhua
Apl. - Aplazado
Wuhan Zall
Dalian Aerbin
 
Final
Shijiazhuang Kungfu
Shaanxi Chang'an
4
3
 
Final
Nantong Zhiyun
Heilongjiang Lava Spring
0
2
 
Final
Guangxi Pingguo
BIT
0
0
 
Final
Qingdao Jonoon
Liaoning Shenyang
2
0
 
Final
Kunshan
Sichuan Jiuniu
2
0
 
Municipal Liberia
Quepos Cambute
 
Cartaginés
Sporting San José
 
Santos de Guápiles
Deportivo Saprissa
 
Final
Denguélé
Racing d'Abidjan
0
1
 
Final
Stella
Lys Sassandra
1
2
Apl. - Aplazado
Dugopolje
Orijent 1919
 
Final
Cibalia
Dubrava Zagreb
1
0
 
Final
Bijelo Brdo
Jarun
2
1
 
Tekstilac Ravnice
Karlovac 1919
 
Maksimir Zagreb
Segesta Sisak
 
Samobor
Lučko
 
Ponikve
Vrbovec
 
Trešnjevka
Strmec
 
Mladost Petrinja
Udarnik Kurilovec
 
HAŠK
NK Lukavec
 
Final
Nea Salamis
APOEL
1
3
 
Final
Paphos
Olympiakos
1
1
 
Final
Digenis Ypsonas
PAEEK
1
3
 
Omonia 29is Maiou
AhironAS / Onisilos
 
Final
Anagennisi Deryneia
Ermis
0
0
 
Olympiada Lympion
Ethnikos Achna
 
Alki Oroklini
Peyia
 
Meap Nisou
Othellos
 
Final
Ayia Napa
Xylotympou
1
2
 
AGF
Nordsjælland
 
Thy ThistedQ
Brøndby
 
KoldingQ
Køge
 
Fortuna Hjørring
Sundby
 
Sunderland
Millwall
3
0
 
Final
Barnet
Wealdstone
2
0
Susp.
Bromley
Yeovil Town
0
0
 
Final
Dagenham & Redbridge
Torquay United
0
1
 
Final
Eastleigh
Boreham Wood
1
0
 
Final
Halifax Town
Chesterfield
1
0
 
Final
Gateshead
Aldershot Town
0
2
 
Final
Maidenhead United
Dorking Wanderers
1
1
 
Final
Scunthorpe United
Notts County
1
4
 
Final
Solihull Moors
Oldham Athletic
2
1
 
Final
Southend United
Altrincham
2
2
 
Final
Woking
Maidstone United
3
1
 
Final
York City
Wrexham
1
1
 
Final
Derby County
Sheffield Wednesday
0
0
 
Final
Milton Keynes Dons
Burton Albion
1
1
 
Final
Shrewsbury Town
Lincoln City
2
0
 
Final
Forest Green Rovers
Cambridge United
2
1
 
Final
Accrington Stanley
Oxford United
1
1
 
Final
AFC Wimbledon
Grimsby Town
1
0
 
Final
Gillingham
Salford City
0
3
 
Final
Leyton Orient
Bradford City
3
0
 
Final
Carlisle United
Sutton United
1
1
 
Final
Crawley Town
Swindon Town
2
0
 
Final
Hartlepool United
Stockport County
0
5
 
Final
Mansfield Town
Colchester United
2
1
 
Final
Northampton Town
Tranmere Rovers
0
0
 
Final
Rochdale
Harrogate Town
1
4
 
Final
Manchester United
Aston Villa
5
0
 
Arsenal
Everton
1
0
 
Final
Leicester City WFC
Chelsea FC
0
8
 
Final
AFC Telford United
Banbury United
2
1
 
Final
Boston United
Leamington
3
0
 
Final
Brackley Town
Spennymoor Town
2
1
 
Final
Buxton
Bradford Park Avenue
2
3
 
Final
Gloucester City
Fylde
1
2
 
Final
King's Lynn Town
Hereford
2
1
 
Final
Peterborough Sports
Farsley Celtic
1
0
 
Final
Southport
Scarborough Athletic
1
1
 
Final
Chelmsford City
Dartford
1
0
 
Final
Concord Rangers
Hemel Hempstead Town
2
1
 
Final
Dover Athletic
St Albans City
1
1
 
Final
Eastbourne Borough
Chippenham Town
2
1
 
Final
Farnborough
Hampton & Richmond
2
2
 
Final
Havant & Waterlooville
Worthing
1
5
 
Final
Oxford City
Dulwich Hamlet
2
2
 
Final
Taunton Town
Braintree Town
0
0
 
Final
Chorley
Curzon Ashton
3
0
 
Final
Ebbsfleet United
Slough Town
2
0
 
Final
Hungerford Town
Tonbridge Angels
0
1
 
Final
Weymouth
Cheshunt
0
0
 
Final
Enfield Town
Bishop's Stortford
0
1
 
Final
Guiseley
Morpeth Town
1
0
 
Final
Lancaster City
Marine
1
3
 
Final
AFC Rushden & Diamonds
Alvechurch
0
2
 
Final
Barwell
Nuneaton Town
3
1
 
Final
Basford United
Hitchin Town
0
2
 
Final
Bromsgrove Sporting
Rushall Olympic
0
1
 
Final
Hednesford Town
Stratford Town
2
0
 
Final
Kings Langley
St Ives Town
0
1
 
Final
Mickleover Sports
Leiston
2
2
 
Final
Redditch United
Ilkeston
1
4
 
Final
Royston Town
Coalville Town
1
1
 
Final
Tamworth
Bedford Town
2
2
 
Final
Gosport Borough
Tiverton Town
2
1
 
Final
Merthyr Town
Beaconsfield Town
3
2
 
Final
Weston-super-Mare
Hartley Wintney
4
0
 
Final
Horsham
Aveley
2
2
 
Final
Kingstonian
Cray Wanderers
0
1
 
Final
Liversedge
Whitby Town
0
3
 
Final
Marske United
Bamber Bridge
1
2
 
Final
South Shields
Ashton United
3
3
 
Final
Warrington Rylands
Nantwich Town
0
1
 
Final
Salisbury City
Hendon
3
3
 
Final
Hanwell Town
Plymouth Parkway
1
0
 
Final
Bowers & Pitsea
AFC Hornchurch
0
2
 
Final
Hyde United
Gainsborough Trinity
1
0
 
Final
Bognor Regis Town
Hastings United
0
0
 
Final
Canvey Island
Folkestone Invicta
3
0
 
Final
Carshalton Athletic
Potters Bar Town
5
2
 
Final
Corinthian-Casuals
Brightlingsea Regent
2
1
 
Final
Haringey Borough
Lewes
1
2
 
Final
Herne Bay
Wingate & Finchley
1
1
 
Final
United of Manchester
Belper Town
2
0
 
Final
Matlock Town
Radcliffe Borough
2
2
 
Final
Stafford Rangers
Atherton Collieries
1
2
 
Final
Warrington Town
Stalybridge Celtic
1
1
 
Final
Stourbridge
Needham Market
0
0
 
Final
Dorchester Town
Chesham United
1
3
 
Final
Hayes & Yeading United
Winchester City
4
0
 
Final
Metropolitan Police
Yate Town
0
1
 
Final
North Leigh
Poole Town
0
4
 
Final
Truro City
Harrow Borough
2
1
 
Leek Town
Runcorn Linnets
 
Uxbridge
Marlow
 
Burgess Hill Town
Sittingbourne
 
AFC Dunstable
Barton Rovers
 
Aylesbury United
Harlow Town
 
Biggleswade
Berkhamsted
 
Waltham Forest
Welwyn Garden City
 
Ware
Thame United
 
Evesham United
Frome Town
 
Bristol Manor Farm
Bashley
 
Cinderford Town
Wimborne Town
 
Lymington Town
Paulton Rovers
 
Exmouth
Melksham Town
 
Westbury United
Willand Rovers
 
Maldon & Tiptree
Gorleston
 
Cray Valley PM
Chatham Town
 
Hythe Town
VCD Athletic
 
Littlehampton Town
Three Bridges
 
Brighouse Town
Lincoln United
 
Worksop Town
Pontefract Collieries
 
Chasetown
Boldmere St. Michaels
 
Halesowen Town
Cambridge City
 
Bootle
1874 Northwich
 
Ramsbottom United
City of Liverpool
 
Witton Albion
Clitheroe
 
Colne
Macclesfield
 
Didcot Town
Hertford Town
 
Grays Athletic
Bury Town
 
Great Wakering Rovers
Hashtag United
 
Basingstoke Town
Guernesey
 
Daventry Town
Yaxley
 
Basildon United
East Thurrock United
 
Brentwood Town
AFC Sudbury
 
Lowestoft Town
Heybridge Swifts
 
Stowmarket Town
New Salamis
 
Tilbury
Wroxham
 
Bedfont Sports
Hanworth Villa
 
Chipstead
Binfield
 
Leatherhead
Tooting & Mitcham United
 
Merstham
Chertsey Town
 
Northwood
South Park
 
Southall
Walton & Hersham
 
Mole Valley SCR
Westfield (Surrey)
 
Thatcham Town
Ashford Town (Middlesex)
 
Ashford United
Chichester City
 
East Grinstead Town
Beckenham Town
 
Faversham Town
Corinthian
 
Lancing
Sheppey United
 
Sevenoaks Town
Haywards Heath Town
 
Whitehawk
Ramsgate
 
Bridlington Town
Hebburn Town
 
Dunston UTS
Cleethorpes Town
 
Grantham Town
Sheffield
 
Grimsby Borough
Consett
 
Stocksbridge Park Steels
North Shields
 
Stockton Town
Long Eaton United
 
Coleshill Town
Stamford
 
Corby Town
Harborough Town
 
Shepshed Dynamo
St Neots Town
 
Sutton Coldfield Town
Spalding United
 
Hanley Town
Mossley
 
Newcastle Town
Workington
 
Skelmersdale United
Kidsgrove Athletic
 
Trafford
Prescot Cables
 
Widnes
Glossop North End
 
Cirencester Town
Biggleswade Town
 
FC Romania
Kidlington
 
Hadley
Highworth Town
 
AFC Kempston Rovers
Waltham Abbey
 
Bishop's Cleeve
AFC Totton
 
Exmouth
Melksham Town
 
Hamworthy United FC
Bideford
 
Sholing
Slimbridge
 
Tavistock
Larkhall Athletic
 
Westbury United
Willand Rovers
 
Felixstowe & Walton Utd.
Witham Town
 
Hinckley Leicester Road
Gresley
 
Sporting Khalsa
Loughborough Dynamo
 
Final
Stoke City Sub-18
Nottingham Forest Sub-18
2
1
 
Final
Brighton Sub-18
Crystal Palace Sub-18
0
5
 
Final
Fulham Sub-18
Norwich City Sub-18
3
0
 
Final
West Ham United Sub-18
Tottenham Hotspur Sub-18
4
3
Apl. - Aplazado
Manchester United Sub-18
Leeds United Sub-18
0
0
Apl. - Aplazado
Leicester City Sub-18
Arsenal Sub-18
 
Final
Everton Sub-18
Derby County Sub-18
5
1
 
Final
Manchester City Sub-18
Wolves Sub-18
8
0
 
Final
Aston Villa Sub-18
Chelsea Sub-18
1
3
 
Final
Liverpool Sub-18
Sunderland Sub-18
0
4
Apl. - Aplazado
Seven Dreams
Highlanders
 
Madlenya
Royal Leopards
 
Tambankulu Callies
Denver
 
Final
Guingamp
Soyaux
3
1
 
Final
Bordeaux
Rodez
3
1
 
Final
Stade de Reims
Le Havre Feminine
3
1
 
Final
Olympique Lyonnais
Dijon
8
0
 
Final
Rennes II
C' Chartres
2
2
 
Final
FCSR Haguenau
Colmar
2
0
 
Final
Aubagne
Jura Sud Foot
2
2
 
Final
Caen II
St-Pryvé St-Hilaire
1
0
 
Final
Belfort
Sainte-Geneviève
2
0
 
Final
Reims II
Épinal
0
4
 
Final
Blois
Évreux
1
1
 
Final
Rouen
Racing Colombes 92
2
2
 
Final
Granville
Beauvais
0
0
 
Final
Poissy
Vannes
2
1
 
Final
St Malo US
Chambly
3
0
 
Final
Guingamp II
Chateaubriant Voltigeurs
3
1
 
Final
Bobigny
St Maur Lusitanos
2
0
 
Final
Fleury 91
Racing Besançon
1
1
 
Final
Créteil
Olympique St Quentin
1
2
 
Final
Metz II
Furiani Agliani
1
0
 
Final
Canet Roussillon
Louhans-Cuiseaux
0
0
 
Final
Fréjus St-Raphaël
Grasse
1
0
 
Final
Lyon Duchère
Auxerre AJ II
1
1
 
Final
Toulon
Saint-Priest
2
1
 
Final
Thonon Évian
Olympique Lyonnais II
1
1
 
Vierzon FC
Saumur
 
Final
Nantes II
Lorient II
0
0
 
Final
Angers II
Bourges Foot 18
1
3
 
Marignane Gignac CB
Olympique d'Alès
 
Final
Yzeure
Chamalières
1
1
 
Final
Stade Bordelais
Romorantin SO
2
4
 
Saint-Étienne II
Lyon Duchère II
 
Nice II
Gallia Lucciana
 
Sochaux II
Pontarlier
 
FA Ile Rousse Monticello
Gazélec Ajaccio
 
Reims Sainte-Anne
Strasbourg II
 
Le Havre II
Grand-Quevilly
 
Ajaccio II
Marignane Gignac CB II
 
Les Ulis
Blanc Mesnil
 
St-Philbert Gd Lieu
La Roche-sur-Yon
 
Limonest
Vaulx
 
Valenciennes II
Lens II
 
Toulouse II
Alberes Argelès
 
Biesheim
Prix-lès-Mézières
 
Paris II
Drancy JA
 
Bourgoin-Jallieu
Chambéry
 
Feignies
Amiens SC II
 
Istres
Ardziv
 
Thaon
Raon l'Etape
 
Schiltigheim
Troyes II
 
Stade Beaucairois
Montpellier II
 
Aix
Hauts Lyonnais
 
Aix
Hauts Lyonnais
 
Montluçon
Feurs
 
Ain Sud
Rumilly Vallières
 
Amiens AC
Maubeuge
 
Gueugnon
Quetigny
 
Besançon
Saint-Apollinaire
 
Jura Dolois
Morteau Montlebon
 
Grandvillars
Union Cosnoise
 
IS-Selongey
Montceau
 
Cesson
Vitré
 
Saint-Pierre Milizac
Pontivy
 
Dinan-Léhon
Drapeau Fougères
 
Saint-Colomban Locminé
Plabennec Stade
 
Stade Briochin II
Es Dol
 
Orléans II
Châteauneuf-sur-Loire
 
Tours
Montargis
 
Cannes
Cannet Rocheville
 
Rousset-Ste Victoire
Olympique Marseille II
 
Illkirch Graffenstaden
Jarville
 
Dieppe
Oissel
 
Vire
Gonfreville
 
Saint-Lô Manche
AG Caennaise
 
Avranches II
Dives-Cabourg
 
Quevilly II
Alençon
 
Poitiers
Lège-Cap-Ferret
 
Bayonne
Chauvigny
 
Niort II
Pau II
 
Guéret
Libourne
 
Union Saint-jean
Castanet
 
Colomiers US
Agde
 
Psg II
Montrouge
 
USSA Vertou
Laval II
 
Challans
Changé
 
Saint-Nazaire AF
Le Poiré-sur-Vie
 
La Roche-sur-Yon
Pouzauges Réaumur
 
Fontenay Vendée Foot
Sablé
 
ES du Mont-Gaillard
Cherbourg
 
Beaucouzé
Le Mans UC 72 II
 
Clermont II
Domerat
 
Brest II
TA Rennes
 
Avoine OCC
Saran Municipal
 
CA Neuville
Châtellerault
 
Balma
Rodez II
 
Vitry
Linas-Montlhery
 
Champigneulles
RC Épernay Champagne
 
Stade Montois
Les Genêts d'Anglet
 
Bagnols-pont
Salinieres Aigues Mortes
 
Olympique Marcquois
Lambresienne
 
Final
Dinamo Batumi
Torpedo Kutaisi
2
2
 
Final
Sioni
Lokomotivi Tbilisi
5
2
 
Final
Dinamo Tbilisi
Gagra
2
1
 
Final
Saburtalo
Telavi
0
1
 
Final
Dila
Samgurali
3
0
Apl. - Aplazado
Unterhaching
Wacker Burghausen
Apl. - Aplazado
Ansbach
Würzburger Kickers
 
Final
BFC Dynamo
Altglienicke
2
1
Apl. - Aplazado
Hertha BSC II
BAK '07
 
Final
Hamburger SV II
Havelse
2
1
 
Final
Hannover 96 II
Schwarz-Weiß Rehden
3
1
 
Final
Bahlinger SC
Ulm
0
0
 
Final
Eintracht Trier
Stuttgart II
0
5
 
Final
Wormatia Worms
Astoria Walldorf
0
1
 
Final
Hoffenheim II
Kickers Offenbach
3
1
 
Final
TuS RW Koblenz
Hessen Kassel
2
1
 
Final
FSV Frankfurt
Homburg
1
1
 
Final
Freiberg
Balingen
1
3
 
Barockstadt Fulda-lehn.
Aalen
 
Final
Mainz 05 II
TSV Steinbach
1
1
 
Final
Babelsberg
Carl Zeiss Jena
0
1
 
Final
Kaan-Marienborn
Straelen
2
1
 
Final
Rot-Weiß Oberhausen
Borussia M'gladbach II
1
0
 
Final
Düren Merzenich
Alemannia Aachen
1
1
 
Final
Fortuna Düsseldorf II
FC Bocholt
0
0
 
Final
Preußen Münster
Wiedenbrück
2
0
 
Final
Wuppertaler SV
Wattenscheid 09
4
2
 
Final
Rödinghausen
Lippstadt 08
1
2
 
Final
Schweinfurt
Heimstetten
2
0
 
Final
Illertissen
Rain / Lech
3
2
 
Final
Türkgücü-Ataspor
Aubstadt
1
0
Apl. - Aplazado
Vilzing
Greuther Fürth II
 
Final
Viktoria Aschaffenburg
Bayern München II
3
2
 
Final
Buchbach
Augsburg II
1
4
Apl. - Aplazado
Pipinsried
Nürnberg II
Apl. - Aplazado
Eichstätt
Hankofen-Hailing
 
Final
Blau-Weiß 90 Berlin
Pampow
3
3
Apl. - Aplazado
Mecklenburg Schwerin
Tasmania Berlin
Apl. - Aplazado
VfL Halle
An der Fahner Höhe
Apl. - Aplazado
Bischofswerdaer FV
FC Grimma
Apl. - Aplazado
Budissa Bautzen
Eilenburg
 
Final
Plauen
Krieschow
2
2
Apl. - Aplazado
Union Sandersdorf
Ludwigsfelde
 
Final
SC Freital
Blau-Weiß Zorbau
1
1
 
Final
Auerbach
Westerhausen
4
1
 
Final
Weiche Flensburg II
Oldenburger SV
2
0
 
Final
Blumenthaler SV
Geestemünde
3
3
 
FC Holzhausen
Villingen
 
Final
Göppinger SV
Oberachern
2
0
 
Final
Reutlingen
CfR Pforzheim
0
4
 
Final
Stuttgarter Kickers
Bissingen
3
0
 
Final
Neckarsulmer SU
Hollenbach
1
0
 
Final
HSC Hannover
Ramlingen / Ehlershausen
1
4
 
Final
Curslack-Neuengamme
Türkiye
0
3
 
Hanau 93
Weidenhausen
Apl. - Aplazado
SV Steinbach
Dietkirchen
 
Final
Teutonia
Neuhof
6
1
 
Final
Rot-Weiß Hadamar
Fernwald
0
4
 
Final
Schott Mainz
Karbach
1
0
 
Final
Gonsenheim
Koblenz
1
2
 
Final
Husumer SV
Todesfelde
0
1
 
Final
TSB Flensburg
Union Neumünster
3
1
Apl. - Aplazado
Dornbreite Lübeck
Bordesholm
 
Final
Kilia Kiel
Frisia 03 Risum-Lindholm
7
0
 
Final
Inter Türkspor Kiel
Eichede
2
5
 
Final
Brinkumer SV
BTS Neustadt
2
0
 
Final
Komet Arsten
OSC Bremerhaven
3
4
 
Final
Woltmershausen
Vatan Sport
1
1
 
Final
Offenburger FV
Mutschelbach
1
2
 
Final
Auersmacher
Kaiserslautern II
1
1
 
Final
Cham
Weiden
3
1
 
Final
Lupo-Martini
Gifhorn
1
1
 
Offenburger Fv
Mutschelbach
Apl. - Aplazado
Baunatal
Bayern Alzenau
 
Final
Türk Gücü Friedberg
Waldgirmes
3
2
 
Final
Bergisch Gladbach
Blau-Weiß Friesdorf
3
0
 
Final
Hanau 93
Weidenhausen
3
3
 
Woltmershausen
Vatan Sport
 
Final
Bövinghausen
Eintracht Rheine
3
1
 
Final
Altona 93
Hamm United
3
0
 
Auersmacher
Kaiserslautern II
 
Final
Morlautern
Dudenhofen
1
4
 
Final
Jägersburg
Hertha Wiesbach
3
1
 
Final
Mechtersheim
Elversberg II
3
0
 
Final
Diefflen
Arminia Ludwigshafen
4
1
 
Final
Alemannia Waldalgesheim
Pfeddersheim
0
0
 
Final
Freiburger FC
Nöttingen
3
2
 
Final
SF Baumberg
Sonsbeck
1
1
 
Tuspo Surheide
Aumund-vegesack
 
Final
TVD Velbert
Schonnebeck
0
2
 
Final
Meerbusch
Kray
3
2
 
Unter-flockenbach
Viktoria Griesheim
 
Final
Uerdingen
Germania Ratingen
1
0
 
Ahrweiler Bc
Kirchberg
 
Final
Wolfsburg
Eintracht Frankfurt
5
0
 
Final
Freiburg
Duisburg
4
1
 
Final
St Joseph's
Lynx
2
1
 
Final
Europa
College 1975
5
0
 
Final
Apollon Smyrnis
Kissamikos
1
0
 
Anagennisi Karditsas
Niki Volos
 
Final
Makedonikos
Iraklis Saloniki
2
0
 
Final
Egaleo
Olympiakos Piraeus II
0
0
 
Final
Malacateco
Municipal
1
0
Int.
Comunicaciones
Guastatoya
0
0
 
Final
Motagua
Victoria
2
1
 
Final
Southern District
Wofoo Tai Po
3
1
 
Final
Diósgyőr
Szombathelyi Haladás
1
2
 
Final
Chennaiyin
Hyderabad
1
3
 
Final
Bengaluru
Mohun Bagan
0
1
 
Final
Rajasthan
NEROCA
1
0
Apl. - Aplazado
Bhayangkara
Persik Kediri
Apl. - Aplazado
Pss Sleman
Rans Nusantara
Apl. - Aplazado
PSMS
PSPS
Apl. - Aplazado
Persiraja Banda Aceh
Sriwijaya
Apl. - Aplazado
Sulut United
Deltras
Apl. - Aplazado
Gresik United
PSCS Cilacap
Apl. - Aplazado
Persikab Bandung
Nusantara United
Apl. - Aplazado
Putra Sinar Giri
Persijap
Apl. - Aplazado
Persipa Pati
Persela
Apl. - Aplazado
Putra Delta Sidoarjo
Persewar
 
Maccabi Neve Sha'anan
Ihud Bnei Kafr Qara
 
Final
Venezia
Ternana
2
1
 
Final
Cagliari
Parma
1
1
 
Final
Ancona 1905
Alessandria
3
0
 
Final
Montevarchi Calcio
Pontedera
1
2
 
Final
Carrarese
CD Torres Novas
0
1
 
Final
Fiorenzuola
Rimini
2
1
 
Final
Gubbio
Robur Siena
2
0
 
Final
Imolese
Vis Pesaro
0
0
 
Final
Cesena
San Donato Tavarnelle
3
2
 
Final
Fermana
Reggiana
0
3
 
Final
Olbia
Recanatese
1
1
 
Final
Virtus Entella
Lucchese
1
1
Próx.
Como
Fiorentina
Próx.
Sassuolo
Parma
 
Final
Pomigliano
Sampdoria
1
0
 
Final
Inter Milano
Juventus
0
2
 
Omiya Ardija Ventus
Urawa Reds
 
Nojima Stella
Vegalta Sendai
 
INAC Kobe Leonessa
Elfen Saitama
Apl. - Aplazado
Gor Mahia
Wazito
Apl. - Aplazado
Kariobangi Sharks
Mathare United
 
Final
Police
Homeboyz
0
1
 
Final
Ulinzi Stars
Posta Rangers
1
0
 
Final
Nzoia Sugar
Sofapaka
1
0
Apl. - Aplazado
Vihiga Bullets
Bidco United
 
Tadamon Sour
Shabab Al Sahel
 
Al Hikma
Al Akhaa Al Ahli
 
Darnes
Al-Suqoor
 
Asaria
Al-Ittihad
 
Final
Abu Salim
Al-Madina
0
0
 
Final
Al-Khmes
Alittihad Misurata
0
0
 
Final
Al Hilal
Al-Tahaddi
2
1
 
Final
Etzella Ettelbrück
Racing
0
1
 
Final
Monnerich
UN Käerjéng
1
1
 
Final
Black Stars
COB
1
0
 
Final
ASKO
Binga
0
0
 
Final
Sirens
Hibernians
0
1
 
Final
Gzira United
Balzan
0
1
 
Final
Floriana
Marsaxlokk
1
1
 
Pamplemousses
Grande Riviere Sud Est
 
Entente Boulet Rouge
Savanne
 
Final
Petrovac
Iskra
1
0
 
Final
Mornar
Budućnost
1
2
 
Final
Jezero
Dečić
0
0
 
Final
Jedinstvo
Rudar
0
0
 
Final
Arsenal Tivat
Sutjeska
2
2
 
Final
ASS Sale
Ittifaq Marrakech
2
2
 
Chabab Atlas Khénifra
Stade Marocain
 
Final
Youssoufia Berrechid
Olympique Dcheïra
0
1
Apl. - Aplazado
Sportlust '46
RKAV Volendam
 
Final
VVOG
Harkemase Boys
0
2
 
Final
Excelsior '31
Rijnvogels
2
1
 
Final
ASWH
ACV
0
3
 
Final
Ter Leede
DOVO
0
0
 
Final
GVVV
Barendrecht
2
5
 
Final
SteDoCo
Urk
3
1
 
Final
HSV Hoek
DVS '33
3
1
 
Final
Sparta Nijkerk
Staphorst
2
1
 
VVSB
JOS Watergraafsmeer
 
Final
Lisse
Koninklijke HFC
2
1
 
Final
Noordwijk
Rijnsburgse Boys
1
1
 
Final
Excelsior Maassluis
AFC
1
4
 
Final
Scheveningen
TEC
1
0
 
Final
Kozakken Boys
Sparta II
4
1
 
Final
Spakenburg
Katwijk
2
1
 
Final
Volendam II
HHC
2
6
 
Final
Quick Boys
IJsselmeervogels
2
1
 
Auckland City
Wellington Olympic
 
Final
Pelister
Vardar
2
2
 
Aresimi
Belasica
 
Final
Ohrid
Sloga Vinica
2
0
 
Detonit Plachkovica
Voska Sport
 
Final
Borec
Gostivar
0
2
 
Karaorman Struga
Besa Dobërdoll
 
Pehchevo
Sasa
 
Final
FK Kozuv Gevgelija
Teteks
4
1
 
Final
Ballymena United
Cliftonville
4
1
 
Final
Coleraine
Dungannon Swifts
2
0
 
Final
Crusaders
Glentoran
3
2
 
Final
Linfield
Carrick Rangers
3
1
 
Final
Casa Pia
Sporting Braga
0
1
 
Final
Trofense
Paços de Ferreira
1
1
 
Ouriense Feminino
SL Benfica Feminino
 
Final
São João Ver
Sporting Braga II
0
1
 
Final
Caldas
Sporting CP II
0
2
 
Final
Vilaverdense
Canelas 2010
3
0
 
Final
Montalegre
Fafe
2
0
 
Final
Felgueiras 1932
Vitória Guimarães II
3
0
 
Final
Vitória Setúbal
Amora
0
0
 
Final
Fontinhas
Oliveira Hospital
0
1
 
Final
Pevidem
Vila Meã
2
0
 
Final
Voluntari
Hermannstadt
3
0
 
Final
CSU Craiova
FC U Craiova 1948
0
2
 
Amara
Înainte Modelu
 
Dunărea Călăraşi
Agricola Borcea
 
Gloria Albeşti
Recolta Gheorghe Doja
 
Afumaţi
Gloria Băneasa
 
Olimpic Cetate
Păuleşti
 
Blejoi
Plopeni
 
Sepsi II
Kids Tâmpa Braşov
 
Ceahlăul Piatra Neamţ
Ştiinţa Miroslava
 
CSM Bacău
Foresta Suceava
 
Şomuz Fălticeni
Bucovina Rădăuţi
 
Viitorul Darabani
Rapid Brodoc
 
Dante Botoşani
Csikszereda II
 
CSM Satu Mare
Sighetu Marmaţiei
 
CFR Cluj II
SCM Zalău
 
Sportul Şimleu
Lotus Băile Felix
 
Minerul Ocna Dej
Victoria Carei
 
Voința Limpeziș
Focşani
 
Sporting Lieşti
Viitorul Ianca
 
Dacia Unirea Brăila
Metalul Buzău
 
Flacăra Moreni
Pucioasa
 
Cancelled
Unirea Bascov
Astra