FT
Sigma Olomouc II
Uničov
1
1
 
FT
Opava
Hlučín
1
3
 
FT
Uherský Brod
Valašské Meziříčí
5
0
 
FT
Sokol Zápy
Admira Praha
3
3
 
FT
Baltika
Lokomotiv Sofia 1929
1
0
 
FT
Písek
Dukla Praha
0
4
 
FT
SJK
Paide
2
0
 
FT
Arka Gdynia
Olimpia Elbląg
2
1
 
FT
Baník Souš
Ústí nad Labem
0
3
 
FT
Dinamo Minsk
Isloch
1
1
 
FT
Gomel
Belshina
4
0
 
FT
Petržalka
Pohronie
2
3
 
FT
Viktoria Plzeň
Mladá Boleslav
0
1
 
FT
Slovan Velvary
Vlašim
3
3
 
FT
Slavoj Vyšehrad
Viktoria Žižkov
0
2
 
FT
Astoria Walldorf
CfR Pforzheim
2
1
81'
Zaglebie Sosnowiec
Puszcza
0
1
 
FT
Žilina II
Třinec
0
3
 
FT
Zlín
Hanácká
2
0
77'
Gorica
Rudeš
0
3
 
FT
Líšeň
Slovan Bratislava
1
0
 
FT
Osijek
Tabor Sežana
3
0
 
FT
Dubnica
Jednota Bánová
1
0
 
FT
Dubrava Zagreb
Sesvete
3
2
 
FT
Arsenal Česká Lípa
Velké Hamry
6
6
 
FT
Istra 1961
Dugopolje
1
0
 
FT
Legnica
Chrobry Glogow
1
3
77'
Tychy
Goczalkowice Zdroj
0
2
78'
Koge
Roskilde Kfum's
2
0
80'
Odra Opole
Polonia Bytom
6
1
73'
Fremad Amager
AB
4
1
78'
Dunav 2010
Dobrudzha 1919
1
2
81'
Gleisdorf
Weinland Gamlitz
2
1
85'
Ruckersdorf
AtUS Ferlach
2
2
HT
Hertha Zehlendorf
Tennis Borussia
2
0
52'
Næstved
Roskilde
3
0
30'
Győri ETO
Rapid Wien
1
2
34'
Halmstad
Falkenberg
2
0
 
FT
Stomil Olsztyn
Ostroda
2
0
32'
Kriens
Hergiswil
1
0
30'
Starogard Gdanski
Gedania Gdansk
1
1
30'
Žalgiris
Rīgas FS
0
1
31'
Longford Town
Shamrock Rovers
0
1
27'
Peresvet Podolsk
Kvant
0
1
 
FT
Etar
Zagorets
3
1
29'
Dinamo Brest
Neman Grodno
1
2
80'
Korona Kielce
Wisła Puławy
1
1
30'
Zemplín Michalovce
Slavoj Trebišov
1
0
28'
Łódzki KS
Motor Lublin
0
1
 
Dandenong Thunder
Green Gully
 
FT
Legia II
Lks Lagow
0
3
 
Cancl.
Hradec Králové II
Letohrad
 
Cancl.
Sokol Hostouň
Příbram
Postp.
FC Dabas
Dunaharaszti Mtk
 
Kladno
Slovan Liberec II
 
Cancl.
Mladá Boleslav
Příbram
 
Kolding IF
Middelfart
 
Cancl.
Salzburg
Sparta Praha
 
FT
Stuttgart II
Leinfelden-echterdingen
2
0
 
Cancl.
Thun
Köniz
 
Cancl.
Inter Turku
PIF
 
KKS Kalisz
Mieszko
 
Nykobing
Hillerod
 
Wacker Innsbruck
Kufstein
 
Cancl.
Young Boys
Winterthur
 
Babelsberg
Blau Weiss Berlin
 
Kosmonosy
Benátky nad Jizerou
85'
Unia Janikowo
Pogon Mogilno
0
0
46'
Jastrzębie
Katowice
0
0
 
Koper
Kapfenberger SV
 
Futura Humenné
Podbrezová
33'
Skalica
Znojmo
0
0
33'
Brøndby
Lyngby
0
0
 
Oulu
Jaro
 
Bayern München II
Ismaning
33'
Djurgården
Västerås SK
0
0
 
Cancl.
Optik Rathenow
Lok Stendal
 
Siroki Brijeg
Onk Metkovic
 
Stern
Neubrandenburg 04
32'
Hajduk Split
Velež
0
0
 
Cancl.
Sereď
Dukla
 
SKRA Częstochowa
Garbarnia Kraków
 
Deutschlandsberger SC
Grazer AK
 
River Plate
Deportivo Maldonado
 
Cancl.
Unterföhring
Buchbach
 
Wanderers
Rentistas
30'
Rapid Wien
Pogoń Szczecin
0
0
 
Lech Poznan 2
SlaSK Wroclaw 2
31'
Wexford
Shelbourne
0
0
 
Cobh Ramblers
Waterford United
 
Chemnitzer FC
Bayreuth
 
Paderborn 07 II
Oberneuland
3'
Opatija
Kustošija
0
0
 
Fa 2000
Vanlose
 
KuPS
KTP
 
Amstetten
Bischofshofen
 
SF Baumberg
Sprockhövel
 
Bielsko-biala
Podhale Nowy Targ
 
Homburg
UNA Strassen
 
Illertissen
Memmingen
 
Vysočina Jihlava
Sokol Živanice
 
Landskrona
Helsingor
 
LASK Linz
Maribor
 
Liefering
First Vienna
 
Lokomotiv Plovdiv
Maritsa Plovdiv
 
Luzern
Rheindorf Altach
 
Lviv
Hartberg
 
Cancl.
Neusiedl
Floridsdorfer AC
 
Nordsjælland
Viborg
 
Nürnberg II
Sonnenhof Großaspach
 
Paksi SE
Pécsi MFC
 
Phönix Lübeck
Todesfelde
 
Ried
Pasching
 
Rostocker FC
Eichede
 
Sirius
Örebro
 
Śląsk Wrocław
Floridsdorfer AC
 
Slavia Sofia
Metalist
 
Winterthur
YF Juventus
 
Wisła Kraków
Makedonija GjP
 
Zenit
Botev Plovdiv
 
Zürich
Wil
 
Dornbirn
Telfs
 
Dynamo SChwerin
Dornbreite Lubeck
 
Gorica
Bravo
 
Hamburger SV II
Eintracht Norderstedt
 
Heider SV
Eckernförder SV
 
Olimpija
Szombathelyi Haladás
 
Rielasingen-Arlen
Balingen
 
Schalding-Heining
Donaustauf
 
Schweinfurt
Bayern Alzenau
 
Voska Sport
Bratstvo 07
 
Slaven Koprivnica
Inter Zaprešić
 
Stripfing
Horn
 
Čukarički
Kuban' Krasnodar
 
HJK
Ilves
 
KPV
VPS
 
Krasnodar II
Hebar 1918
 
Neusiedl
Klingenbach
 
Rot-Weiß Erfurt
Hessen Kassel
 
Nieciecza
Kolubara
 
Wiener Viktoria
Parndorf
 
Wacker Innsbruck
Imst
 
Lugano
Chiasso
 
St. Pauli II
VfR Neumünster
 
Vaduz
Austria Lustenau
 
Bełchatów
Znicz Pruszków
 
Žarkovo
Lokomotiva Zagreb
 
Teplice
Rapid Wien
 
Basel
Neuchâtel Xamax
 
Rosenheim
Holzkirchen
 
Velbert
Siegburger SV
 
Young Boys
Lausanne Sport
 
Zlín II
Slovácko II
 
Lechia Gdańsk
Akhmat Grozny
 
Chornomorets
Drita
 
Schott Mainz
Eisbachtal
 
Wels
Blau-Weiß Linz
 
Wiener SK
Vorwärts Steyr
 
Salzburg
Admira
 
Krylya Sovetov
Celje
 
Drogheda United
Derry City
 
TPS
Ilves II
 
Lech Poznań
Mura
 
Thun
Biel-Bienne
 
Sparta Praha
Rostov
 
Dynamo Kyiv
Racing
 
Jablonec
Lokomotiv Moskva
 
Aarau
Bellinzona
 
Cancl.
Hajduk Split
Slavia Praha
 
Mannsworth
Schattendorf
 
Górnik Zabrze
Baltika
 
Chlumec nad Cidlinou
Kolín
 
Bray Wanderers
Shamrock Rovers
 
Treaty United
Finn Harps
 
Prix-lès-Mézières
Jeunesse Canach
 
Zatoka Braniewo
Huragan Morag
 
Sarmiento
Santiago Wanderers
 
Nacional
Peñarol
 
FT
Sydney FC
Perth Glory
1
2
Postp.
Central Coast Mariners
Melbourne Victory
Postp.
Macarthur
Western Sydney Wanderers
Postp.
Melbourne City
Sydney FC
Postp.
Perth Glory
Newcastle Jets
Postp.
Wellington Phoenix
Western United
3'
Paderborn
Werder Bremen
0
0
2'
Hansa Rostock
Heidenheim
0
0
3'
Ingolstadt
Darmstadt 98
0
0
 
Erzgebirge Aue
Schalke 04
HT
Mes Rafsanjan
Sepahan
2
1
 
Havadar
Esteghlal
 
Persepolis
Foolad
46'
Sassuolo
Verona
2
0
 
Juventus
Fiorentina
 
Empoli
Pomigliano
76'
Vilafranquense
Nacional
3
3
 
Varzim
Académica
71'
Felgueiras 1932
Canelas 2010
2
0
 
Pevidem
Fafe
 
Sporting CP II
Cova Piedade
75'
Tanzania Prisons
Azam
0
3
 
Biashara United
Geita Gold
 
Mtibwa Sugar
Simba
71'
Samut Prakan City
Police Tero
0
1
71'
Prachuap
Chiangrai United
1
1
Postp.
Ratchaburi
Muang Thong United
32'
Bangkok Glass
Nong Bua Pitchaya
0
0
 
FT
Trat
Raj Pracha
1
0
HT
Lampang
Kasetsart
3
1
33'
Nakhon Pathom
Navy
2
0
TBA
Trat
Raj Pracha
TBA
Lamphun Warrior
Sukhothai
TBA
Muangkan United
Udon Thani
67'
Lamphun Warrior
Sukhothai
0
0
33'
Ayutthaya United
Phrae United
0
0
 
FT
Yeni Malatyaspor
Beşiktaş
1
1
 
Adana Demirspor
Fatih Karagümrük
 
Sivasspor
Fenerbahçe
 
İstanbul Başakşehir
Göztepe
 
FT
Ümranıyespor
Menemen Belediyespor
2
1
 
FT
Manisa BBSK
Gençlerbirliği
3
1
 
Altınordu
İstanbulspor
 
Ankaragücü
Denizlispor
 
FT
Pazarspor
Nazilli Belediyespor
1
0
 
FT
Şanlıurfaspor
Eskişehirspor
2
0
 
FT
Kırklarelispor
Ankara Demirspor
1
0
 
FT
24 Erzincanspor
Tarsus İdman Yurdu
2
1
 
FT
Amed SK
Kırşehir Belediyespor
1
1
 
FT
Tire 1922
Akhisar Belediyespor
2
2
 
FT
Düzyurtspor
İnegölspor
1
0
 
FT
Çorum Belediyespor
Ergene Velimeşespor
1
2
 
FT
Sarıyer
Sakaryaspor
4
1
 
FT
Osmanlıspor
Niğde Belediyespor
1
1
 
FT
Bodrumspor
Diyarbekirspor
1
0
 
FT
Sivas Belediyespor
Serik Belediyespor
2
1
 
FT
Konyaspor
Isparta 32 Spor
0
4
 
Cancelled
Kastamonuspor
Uşak Spor
Postp.
Van BB
Afjet Afyonspor
 
FT
Kahramanmaraşspor
Etimesgut
0
0
 
FT
Bayburt İÖİ
Turgutluspor
0
0
Postp.
Somaspor
Adıyaman 1954
73'
Indeni
Kafue Celtic
2
1
 
Buildcon
Forest Rangers
 
Chambishi
ZESCO United
 
Power Dynamos
Prison Leopards
 
Kabwe Warriors
Kansanshi Dynamos
 
Red Arrows
Nkana
 
Zanaco
Green Buffaloes
 
Georgia
Azerbaijan
 
Spain
Bosnia And Herzegovina
 
Cancelled
Guatemala
Canada
 
Partizani Tirana
Kastrioti Krujë
 
Teuta Durrës
Laçi
 
Erzeni Shijak
Apolonia Fier
 
Vora
Shkumbini Peqin
 
Lushnja
Maliqi
 
Burreli
Tërbuni Pukë
Postp.
Korabi Peshkopi
Tomori Berat
Postp.
Pogradeci
Butrinti Sarandë
 
Turbina Cërrik
Besa Kavajë
 
Bylis Ballsh
Besëlidhja Lezhë
Postp.
Interclube
Recreativo do Libolo
Postp.
Cabinda
Kabuscorp
 
Sporting De Benguela
Recreativo Da Caála
 
Académica do Lobito
1º de Agosto
 
Sagrada Esperança
CD Lunda-sul
 
Progresso
Desportivo Huíla
 
Petro de Luanda
Cuando Cubango
 
Talleres Córdoba
San Lorenzo
Postp.
Canberra United
Melbourne Victory
 
Kortrijk
AS Eupen
 
Sint-Truiden
Sérésien
 
Beerschot
OH Leuven
 
Sporting Charleroi
Gent
 
Westerlo
Deinze
 
Masitaoka
Galaxy
TBA
Ypiranga Erechim
São Luiz
TBA
União RS
Novo Hamburgo
TBA
Juventude
Internacional
TBA
Aimoré
Brasil de Pelotas
TBA
Grêmio
Caxias
TBA
EC São José
Guarany de Bagé
 
Chapecoense
Barra
 
Camboriú
Próspera Criciuma
 
Concórdia
Brusque
 
Coritiba
Cianorte
 
Cascavel
Rio Branco PR
 
Náutico
íbis
 
Vitória da Conquista
Bahia de Feira
 
Ceilândia
Gama
 
Capital Brasilia
Brasiliense
Postp.
Pinheiro
Juventude MA
 
Cuiabá
Ação
 
Academia
CEOV Operário
 
Grêmio Sorriso
Nova Mutum EC
 
Frei Paulistano
Confiança
 
Boca Júnior
Sergipe
 
Bela Vista To
Araguacema
 
Interporto
Palmas
 
Capital
Tocantinópolis
 
São Paulo U20
Palmeiras U20
 
Oeirense
Flamengo Pi
 
Parnahyba
4 de Julho
 
CRB
Sport Recife
 
Bahia
Sampaio Corrêa
 
Copiapó
Huachipato
 
Cortuluá
Atlético Nacional
 
Once Caldas
Unión Magdalena
 
Junior
Patriotas Boyacá
 
Fortaleza CEIF
Atlético Huila
 
Depor FC
Boca Juniors de Cali
 
Grecia
Jicaral
 
San Carlos
Pérez Zeledón
 
Alajuelense
Guanacasteca
 
Santos de Guápiles
Herediano
 
Deportivo Saprissa
Cartaginés
 
Municipal Liberia
UCR
 
Turrialba
Barrio México
 
Puerto Golfito
Santa Ana
 
Puma Generaleña
Puntarenas
 
Cofutpa
Escorpiones Belén
 
Paphos
Apollon
 
AEL
Ethnikos Achna
 
Alki Oroklini
Othellos
3'
Enosis
Nea Salamis
0
0
1'
Onisilos
Ermis
0
0
2'
ASIL Lysi
Akritas
0
0
 
Jocoro
Alianza
 
Santa Tecla
Once Municipal
 
Isidro Metapán
Chalatenango
3'
Bristol City
Cardiff City
0
0
3'
Nottingham Forest
Derby County
0
0
 
AFC Bournemouth
Hull City
 
Birmingham City
Barnsley
 
Blackpool
Millwall
 
Coventry City
Queens Park Rangers
 
Reading
Huddersfield Town
 
Sheffield United
Luton Town
 
Stoke City
Fulham
 
Swansea City
Preston North End
 
West Bromwich Albion
Peterborough United
 
Altrincham
Torquay United
 
Boreham Wood
Weymouth
 
Chesterfield
Aldershot Town
 
Grimsby Town
Bromley
 
Maidenhead United
Halifax Town
 
Solihull Moors
Dover Athletic
 
Woking
Wealdstone
 
Yeovil Town
Wrexham
 
Dagenham & Redbridge
Stockport County
 
Burton Albion
AFC Wimbledon
 
Cambridge United
Crewe Alexandra
 
Charlton Athletic
Fleetwood Town
 
Ipswich Town
Accrington Stanley
 
Milton Keynes Dons
Doncaster Rovers
 
Morecambe
Wycombe Wanderers
 
Oxford United
Sheffield Wednesday
 
Plymouth Argyle
Lincoln City
 
Rotherham United
Cheltenham Town
 
Shrewsbury Town
Bolton Wanderers
 
Sunderland
Portsmouth
 
Wigan Athletic
Gillingham
 
Swindon Town
Bristol Rovers
 
Barrow
Mansfield Town
 
Crawley Town
Tranmere Rovers
 
Forest Green Rovers
Carlisle United
 
Harrogate Town
Oldham Athletic
 
Hartlepool United
Stevenage
 
Leyton Orient
Port Vale
 
Rochdale
Bradford City
 
Salford City
Colchester United
 
Scunthorpe United
Newport County
 
Sutton United
Northampton Town
 
Walsall
Exeter City
 
Fylde
Guiseley
 
AFC Telford United
Darlington
 
Alfreton Town
Blyth Spartans
 
Brackley Town
Chorley
 
Bradford Park Avenue
Kettering Town
 
Curzon Ashton
Chester
 
Farsley Celtic
Hereford
 
Gateshead
Leamington
 
Gloucester City
Southport
 
Kidderminster Harriers
York City
 
Spennymoor Town
Boston United
 
Bath City
Eastbourne Borough
 
Billericay Town
Havant & Waterlooville
 
Braintree Town
Slough Town
 
Dartford
Hampton & Richmond
 
Dorking Wanderers
Ebbsfleet United
 
Dulwich Hamlet
Concord Rangers
 
Hungerford Town
Chelmsford City
 
St Albans City
Maidstone United
 
Tonbridge Angels
Hemel Hempstead Town
 
Welling United
Oxford City
 
Needham Market
Hitchin Town
 
Stourbridge
Royston Town
 
Bishop's Stortford
East Thurrock United
 
Bognor Regis Town
Potters Bar Town
 
Bowers & Pitsea
Merstham
 
Cheshunt
Horsham
 
Cray Wanderers
Carshalton Athletic
 
Folkestone Invicta
Wingate & Finchley
 
Haringey Borough
Leatherhead
 
Kingstonian
Enfield Town
 
Lewes
Brightlingsea Regent
 
Margate
Corinthian-Casuals
 
Worthing
AFC Hornchurch
 
Ashton United
Lancaster City
 
Atherton Collieries
Stafford Rangers
 
Basford United
Nantwich Town
 
United of Manchester
Stalybridge Celtic
 
Hyde United
Whitby Town
 
Matlock Town
Bamber Bridge
 
Mickleover Sports
Witton Albion
 
Morpeth Town
Buxton
 
Radcliffe Borough
Gainsborough Trinity
 
Scarborough Athletic
Grantham Town
 
Warrington Town
South Shields
 
Alvechurch
AFC Rushden & Diamonds
 
Banbury United
Redditch United
 
Barwell
Leiston
 
Coalville Town
Bromsgrove Sporting
 
Hednesford Town
Peterborough Sports
 
Lowestoft Town
Nuneaton Town
 
Rushall Olympic
Biggleswade Town
 
Stratford Town
Tamworth
 
Beaconsfield Town
Taunton Town
 
Dorchester Town
Chesham United
 
Gosport Borough
Harrow Borough
 
Hendon
Poole Town
 
Kings Langley
Farnborough
 
Merthyr Town
Metropolitan Police
 
Salisbury City
Weston-super-Mare
 
Swindon Supermarine
Walton Casuals
 
Truro City
Hayes & Yeading United
 
Wimborne Town
Tiverton Town
 
Yate Town
Hartley Wintney
 
Aveley
Brentwood Town
 
Canvey Island
Barking
 
Coggeshall Town
Bury Town
 
Dereham Town
AFC Sudbury
 
Felixstowe & Walton UTD
Hullbridge Sports
 
Great Wakering Rovers
Tilbury
 
Romford
Grays Athletic
 
Stowmarket Town
Heybridge Swifts
 
Witham Town
Basildon United
 
Ashford Town (Middlesex)
Westfield (Surrey)
 
Cancelled
Bedfont Sports
Whyteleafe
 
Bracknell Town
Thatcham Town
 
Chalfont St Peter
Chertsey Town
 
Chipstead
Tooting & Mitcham United
 
Hanwell Town
Uxbridge
 
Northwood
Marlow
 
Staines Town
Binfield
 
Cray Valley PM
East Grinstead Town
 
Faversham Town
Ramsgate
 
Hastings United
Burgess Hill Town
 
Haywards Heath Town
Lancing
 
Herne Bay
Ashford United
 
Sevenoaks Town
Phoenix Sports
 
Sittingbourne
Hythe Town
 
Three Bridges
Corinthian
 
VCD Athletic
Whitstable Town
 
Whitehawk
Chichester City
 
Bridlington Town
Tadcaster Albion
 
Brighouse Town
Shildon AFC
 
Lincoln United
Hebburn Town
 
Pontefract Collieries
Marske United
 
Sheffield
Cleethorpes Town
 
Stocksbridge Park Steels
Worksop Town
 
Yorkshire Amateur
Dunston UTS
 
Belper Town
Stamford
 
Corby Town
Coleshill Town
 
Daventry Town
Spalding United
 
Halesowen Town
Yaxley
 
Histon
Chasetown
 
Loughborough Dynamo
Carlton Town
 
Shepshed Dynamo
Cambridge City
 
Soham Town Rangers
Ilkeston
 
Sporting Khalsa
Sutton Coldfield Town
 
Wisbech Town
Bedworth United
 
Clitheroe
Mossley
 
Glossop North End
Market Drayton Town
 
Kidsgrove Athletic
Warrington Rylands
 
Leek Town
Widnes
 
Marine
Kendal Town
 
Prescot Cables
Bootle
 
Ramsbottom United
Runcorn Linnets
 
Trafford
City of Liverpool
 
Workington
Newcastle Town
 
AFC Dunstable
North Leigh
 
Aylesbury United
Wantage Town
 
Barton Rovers
Kidlington
 
Berkhamsted
FC Romania
 
Biggleswade
Waltham Abbey
 
Didcot Town
AFC Kempston Rovers
 
Hertford Town
Colney Heath
 
Thame United
Bedford Town
 
Ware
St Neots Town
 
Welwyn Garden City
Harlow Town
 
Bideford
Highworth Town
 
Bristol Manor Farm
Evesham United
 
Cinderford Town
Barnstaple Town
 
Cirencester Town
AFC Totton
 
Lymington Town
Melksham Town
 
Mangotsfield United
Willand Rovers
 
Paulton Rovers
Plymouth Parkway
 
Slimbridge
Sholing
 
Winchester City
Frome Town
 
South Park
Mole Valley SCR
 
Pickering Town CFC
Stockton Town
 
Colne
1874 Northwich
Postp.
Grenoble Foot 38
Niort
 
Auxerre
Paris
 
Amiens SC
Guingamp
 
Bastia
Toulouse
 
Dijon
Quevilly Rouen
 
Dunkerque
Sochaux
 
Le Havre
Rodez
Postp.
Dijon
Fleury 91
 
Soyaux
Paris
 
Bordeaux
Stade de Reims
 
Issy Feminine
Guingamp
 
Montpellier
Olympique Lyonnais
Postp.
Aubagne
Chasselay MDA
Postp.
Hyères
Toulon
Postp.
Trélissac
Béziers
 
FCSR Haguenau
Épinal
 
Jura Sud Foot
Fréjus St-Raphaël
 
Olympique Lyonnais II
Martigues
 
Auxerre AJ II
Belfort
 
Lens II
St Maur Lusitanos
 
Reims II
Sainte-Geneviève
 
Andrézieux
Les Herbiers
 
Yzeure
Bergerac
 
Blois
St Malo US
 
C' Chartres
Romorantin SO
 
Chateaubriant Voltigeurs
Granville
 
Rouen
Poissy
 
St-Pryvé St-Hilaire
Plabennec Stade
 
Guingamp II
Vitré
 
Lorient II
Versailles
 
Bobigny
Schiltigheim
 
Fleury 91
Beauvais
 
Olympique St Quentin
Metz II
 
Louhans-Cuiseaux
Lyon Duchère
 
Marignane Gignac
Rumilly Vallières
 
Grasse
Monaco II
 
Olympique Marseille II
Saint-Priest
 
Angoulême
Stade Montois
 
Colomiers US
Angers II
 
Nantes II
Le Puy F.43 Auvergne
 
Canet Roussillon
Bourges Foot 18
 
Chamalières
Montpellier II
 
Vannes
Caen II
 
Gobelins
Entente SSG
Postp.
Rousset-Ste Victoire
Ajaccio II
Postp.
Gazélec Ajaccio
Gallia Lucciana
Postp.
Vire
Avranches II
Postp.
Libourne
Châtellerault
Postp.
Sautron
USSA Vertou
Postp.
Mulhouse
Amnéville
 
Nice II
Marseille Endoume
 
Furiani Agliani
Consolat Marseille
 
Boulogne II
Valenciennes II
 
Corte
Villefranche SJB
 
Racing Besançon
Besançon
 
Les Ulis
PSG II
 
Aurillac Arpajon
Montluçon
 
Bourgoin-Jallieu
Velay
 
Grandvillars
IS-Selongey
 
Paris II
Blanc Mesnil
 
Gueugnon
Pontarlier
 
Istres
Côte Bleue
 
Jura Dolois
Montceau
 
Dinan-Léhon
Lannion
 
Saint-Colomban Locminé
Brest II
 
Plouzané
Rennes II
 
Guipry-Messac
Saint-Pierre Milizac
 
TA Rennes
Trégunc
 
Drapeau Fougères
Stade Briochin II
 
Pontivy
Stade Pontivy
 
Montargis
Saint-Jean-le-Blanc
 
Lille II
Croix Football IC
 
Saint-Omer
Amiens AC
 
Maubeuge
Feignies
 
Wasquehal
Vimy
 
Alençon
Dieppe
 
AG Caennaise
Saint-Lô Manche
 
Évreux
Oissel
 
Bayeux
Le Havre II
 
Bayonne
Chauvigny
 
Blagnac
Toulouse II
 
Narbonne
Muret
 
Linas-Montlhery
Mantes 78
 
Drancy JA
Les Mureaux
 
Ivry
Racing Colombes 92
 
Créteil II
Meaux Academy
 
Laval II
Sablé
 
La Roche-sur-Yon
Saumur
 
Le Mans UC 72 II
Changé
 
Pouzauges Réaumur
La Châtaigneraie
 
Thonon Évian
Hauts Lyonnais
 
Avoine OCC
Ouest Tourangeau
 
CA Neuville
Les Genêts d'Anglet
 
Poitiers
Lège-Cap-Ferret
 
Castanet
Agde
 
Balma
Rodez II
 
Fontenay Vendée Foot
Challans
 
Montlouis
Saran Municipal
 
Déols
Vierzon
 
Olympique Marcquois
Le Touquet